KONST / Litografier / Färglitografier 16108254
nr 1610 8254
Färglitografier
2 st, Jan Naliwaiko. Signerad, numrerad 80/150,89/150, ej ramade, oramade lösa blad
Kondition: en med skada
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:48:03
200 kr
150 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)